Sayfalar

30 Ekim 2014

Yeni Doğan Sünneti..

Yeni doğan sünnetinin daha sağlıklı olduğunu düşünen annem ile babam beni sünnet ettirmeye karar vermişler.27 günlüktüm sünnet olduğumda ..


Habersizce girdim ameliyathaneye krem sürüp o bölgeyi uyuşturdular ..

Girdiğimde uyuyordum  bezi açtıklarından altımı değiştireceklerini sandım uyandım muzurluk o ya o ara başkalarını görünce çişimi yaptım :) baktım bezi kapatacakları yok birde kakamı yaptım ohh ...
Gayet rahat ve güzeldi... Bayılıyorum altım açıkken yapmaya :))))

20 dakika sonra çıktığımda annem ile babam kapıda endişeli gözler ile bekliyorlardı..Odamıza gittik odamız süslendi resimci gelip resimlerimizi çekti hastanenin öyle bir uygulaması varmış .. iyi ki de varmış ameliyathanede resim çektiler.. 

Hala hiç bir şeyden haberim yok :)

Evetttt sünnet olalı 1 saati geçti ve benim haberim oldu.Başladım yaygaraya avazım çıktığınca bağırdım ağladım ..Ellerini ayaklarına dolaştırdım sizmisiniz sünnet ettiren hee bakın görün dercesine :)

Ben ağladım annem ağladı :( 

İlk defa o gün annem ayağında salladı beni sadece öyle susturup uyuttu çünkü ..

Tuvaletimi yaptıkça biraz ağlayıp sustum .Annem gecenin ve sonraki günlerin nasıl geçeceğini düşünürken kara kara 2-3 saat sonra normal hayata  dönmüştüm artık çiş yapınca da ağlamıyordum .

Ve iştee iyi ki yeni doğan sünneti yapılmış ...Kesinlikle yeni doğan sünnetini herkese tavsiye ederiz..Yatakta kaybolan sünnet çocuğu :))
 Furkan abim benden sonra sünnet oldu .İstanbul'a gittiğimde şapkasıyla resim çekildim ..


 
 3 aylık...

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...